DRZWI PRYSZNICOWE SKŁADANE RAPID FOLD 90
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

DRZWI PRYSZNICOWE SKŁADANE RAPID FOLD 90

zł706.50 (tax incl.) zł706.50 (tax excl.)
Tax included

Description

Przedstawiamy wyjątkowo piękny model drzwi prysznicowych Rapid Swing. Drzwi zostały wykonane z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Posiadają powłokę ochronną Easy Clean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Dzięki specjalnej fazie produkcji są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Model Rapid Swing posiada sprawnie działający system uchylny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Dzięki niezwykle przemyślanym rozwiązaniom uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają 100% szczelność i niezawodność podczas użytkowania.

Szklane drzwi do prysznica są dostępne w czterech rozmiarach, tak aby każdy mógł dobrać odpowiedni do swojego projektu. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć szerokość oraz wysokość wnęki. Dobrze dobrane drzwi prysznicowe stworzą idealny wygląd łazienki i zapewnią odpowiednią dawkę prywatności.

Drzwi są uniwersalne (prawostronne/lewostronne) oraz przystosowane są do montażu na posadzce z odpływem liniowym jak i na brodziku. Oferujemy również profil poszerzający, który mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Data sheet

REA-K6419
150 cm
190 cm
20 cm
70 kg
9999 Items
Data sheet
Sposób otwierania
Składany
Regulacja na profilach
885 - 905 mm
Możliwość montażu bez brodzika
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Height
1950
Grubość szkła
6mm
Powłoka Easy Clean
Tak
Wykończenie
Czarny
Producent
Rea
Kolor szkła
Transparent - przezroczysty
Zestaw uszczelek w komplecie
Tak
Rozmiar drzwi
90
Antybakteryjny
Tak
Kierunek drzwi
Uniwersalne