KABINA PRYSZNICOWA NAROŻNA RAPID FOLD 90x80
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

KABINA PRYSZNICOWA NAROŻNA RAPID FOLD 90x80

zł1,095.93 (tax incl.) zł1,095.93 (tax excl.)
Tax included

Description

Kabina Prysznicowa Narożna Rapid Fold

Przedstawiamy wyjątkowo piękny model Narożnej Kabiny Prysznicowej Rapid Fold. Drzwi i ścianka zostały wykonane z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Posiadają powłokę ochronną Easy Clean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Dzięki specjalnej fazie produkcji są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.

Model Rapid Fold posiada sprawnie działający system składany, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Dzięki niezwykle przemyślanym rozwiązaniom uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają 100% szczelność i niezawodność podczas użytkowania.

Kabina dostępna jest w 24 wariantach, tak aby każdy mógł dobrać odpowiedni do swojego projektu. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć szerokość oraz wysokość wnęki. Dobrze dobrane drzwi prysznicowe stworzą idealny wygląd łazienki i zapewnią odpowiednią dawkę prywatności.

Drzwi są uniwersalne (prawostronne/lewostronne) oraz przystosowane są do montażu na posadzce z odpływem liniowym jak i na brodziku. Oferujemy również profil poszerzający, który mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Data sheet

KPL-09901
150 cm
150 cm
20 cm
70 kg
9999 Items
Data sheet
Typ Kabiny
narożna
Sposób otwierania
Składany
Rodzaj szkła
Bezpieczne szkło hartowane
Możliwość montażu bez brodzika
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Rozmiar kabiny
Drzwi:90 x Ścianka: 80
Height
1950
Grubość szkła
6mm
Powłoka Easy Clean
Tak
Wykończenie
Czarny
Kierunek kabiny
uniwersalny
Producent
Rea
Kolor szkła
Transparent - przezroczysty