KABINA PRYSZNICOWA NAROŻNA RAPID SWING 90x100
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

KABINA PRYSZNICOWA NAROŻNA RAPID SWING 90x100

1 739,00 zł (brutto) 1 413,82 zł (netto)
Brutto

Opis

Przedstawiamy wyjątkowo piękny model kabiny Rapid Swing. Drzwi i ścianka zostały wykonane z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Posiadają powłokę ochronną Easy Clean, która ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Dzięki specjalnej fazie produkcji są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Model Rapid Swing posiada sprawnie działający system uchylny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Dzięki niezwykle przemyślanym rozwiązaniom uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają 100% szczelność i niezawodność podczas użytkowania.

Kabina dostępna jest aż w 54 wariantach, tak aby każdy mógł dobrać odpowiedni do swojego projektu. Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć szerokość oraz wysokość wnęki. Dobrze dobrane drzwi prysznicowe stworzą idealny wygląd łazienki i zapewnią odpowiednią dawkę prywatności.

Drzwi są uniwersalne (prawostronne/lewostronne) oraz przystosowane są do montażu na posadzce z odpływem liniowym jak i na brodziku. Oferujemy również profil poszerzający, który mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Uwaga! Drzwi w rozmiarach 70 – 100 nie posiadają dodatkowej ścianki, która występuje w rozmiarach 110 – 150.

Opis

KPL-009927
150 cm
150 cm
20 cm
70 kg
9999 Przedmioty
Opis
Typ Kabiny
narożna
Sposób otwierania
Uchylny
Rodzaj szkła
Bezpieczne szkło hartowane
Możliwość montażu bez brodzika
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Rozmiar kabiny
Drzwi:90 x Ścianka: 100
Wysokość (mm)
1950
Grubość szkła
6mm
Powłoka Easy Clean
Tak
Kierunek kabiny
uniwersalny
Producent
Rea
Kolor szkła
Transparent - przezroczysty