Nowy

Srebrna umywalka Sofia Silver/White + bateria Tess + korek klik-klik komplet Rea

Piękny i funkcjonalny srebrny zestaw marki Rea. W komplecie: umywalka Sofia Silver/White, bateria Tess wysoka oraz korek klik-klak Gold.

5% RABATU NA KOD REA            https://umywalki.pl/img/cms/logo-rea_1.jpg

477,00 zł
Brutto
  • 24 miesiące gwarancji 24 miesiące gwarancji
  • Wysyłka w ciągu 24h Wysyłka w ciągu 24h
  • Zwrot do 30 dni od daty zakupu Zwrot do 30 dni od daty zakupu

Opis

Umywalka Sofia Silver/White wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Bateria Tess została wykonana z mosiądzu oraz pokryta srebrną powłoką nadającą zjawiskowy efekt. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Korek klik-klak pokryty jest 4-krotną powłoką najwyższej jakości chromu. Dzięki tej technice produkt jest chroniony przed korozją, matowieniem i odbarwieniami.

Wysyłka

Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.

Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.

Zobacz także