Umywalka Wpuszczana/Ścienna Rea Sara

Umywalka Wpuszczana/Ścienna Rea Sara

Biała umywalka łazienkowa z przelewem i otworem na baterię.

5% RABATU NA KOD REA            https://umywalki.pl/img/cms/logo-rea_1.jpg

239,00 zł
Brutto
  • 24 miesiące gwarancji 24 miesiące gwarancji
  • Wysyłka w ciągu 24h Wysyłka w ciągu 24h
  • Zwrot do 30 dni od daty zakupu Zwrot do 30 dni od daty zakupu

Opis

Umywalka łazienkowa Sara posiada aż dwa sposoby montażu. Może być wpuszczana w blat czy szafkę, jak i zawieszana. Sprawia to, że jest niesamowicie uniwersalna i wyjątkowa. Wykonana została z ceramiki sanitarnej najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi podczas procesu produkcji umywalka jest niesamowicie trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowo posiada przelew i otwór na baterię. W ofercie znajdują się również niezwykłe baterie umywalkowe, syfony i korki, które jeszcze bardziej podkreślą charakter wnętrza.

Opis

REA-U0158
12 kg
100 Przedmioty
Opis
Kolor
Biały
Przelew
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Materiał
Ceramika sanitarna
Średnica otworu odpływowego (mm)
45
Otwór na baterię
35 MM
Tak

Wysyłka

Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.

Przesyłki do 30 kg wysyłamy firmą kurierską DPD, natomiast przesyłki powyżej 30 kg są wysyłane firmą spedycyjną Rohlig-Suus. Kabiny prysznicowe, drzwi i inne produkty wymagające szczególnej ostrożności wysyłamy na paletach, w pozycji pionowej, na specjalnie zbudowanym stelażu.

Zobacz także